B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

Basit, Kendi Kendine Kullanım İmkanı
B2B Sistem - B2B E-Ticaret - Satış Takip ProgramıDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

Perakendecileriniz, günlerini daha çok işletmelerinin içerisindeki ticareti yönetmek ile meşguldürler. Kullanmakta oldukları uygulama için müşteri kartı yada ürünlerini nasıl sıralayacakları gibi temel sorulara ait cevapları almak için müşteri hizmetlerini beklemek için zamanları yoktur.

BAYS, B2B Sistem,B2B E-Ticaret,Satış Takip Programı çözümlerini içerir.

 

BAYS Web uygulaması, perakendecilere 7/24 online hizmet sunarak öne çıkmanıza yardımcı olur. Perakendecileriniz kendilerine ait zamanları satın alma, ürünleriniz ve markanız hakkında bilgi ve eğitim almak, temel muhasebe durumlarını gözlemlemek veyahutta e-ticaret müşterileri gibi mevcut sipariş durumlarını izlemek için kullanırlar.

Satış Takip Programı,B2B Sistem ve B2B E-Ticaret

Her bir perakendeci, BAYS içerisinde B2B sistemlere ait karmaşıklıkları yaşamaz. Perakeneciler satın almaları sırasında kendilerine özel katalog ürünleri, kendilerine özel fiyatlandırma sistemleri ile yüksek çözünürlüğe sahip resimler kullanarak, zengin ürün bilgisini erişerek sadeleştirilmiş arayüzler aracılığı ile aradıkları ürünler ile işlemler yapabilirler. Perkendecileriniz, kendileri kolaylıkla katalog ürünleri arasında dolaşabilir, arama gerçekleştirebilir, sipariş listesine ekleme ve çıkarma yapabilir, siparişi tamamlama öncesinde ön izleme gerçekleştirebilirler. Sevkıyat ve ödeme opsiyonları ile ilgili işlemler kolaylıkla tamamlanır.

B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı- B2B Sistem

 

Sipariş süreçlerinden akabinde BAYS’ın firmanızın logosu ve bilgileri ile perakendecilerinize onay e-postası gönderir. Siparişler, müşteri hizmetleri ofisinizde BAYS Web uygulaması içerisinde satış danışmanlarınızın ekranlarında verilen siparişi değerlendirmesi, işleme almacı ve sevkiyatı için görünür.

B2B Sistem - B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı

Açıkça belirtmek gerekir ki, B2B e-ticaret portalınız, kolaylıkla perakendecileriniz ve bayileriniz tarafında herhangi bir eğitime ihtiyaç duymadan kullanılır. Bunun daha da iyisi, ticaretiniz olan müşterileriniz ile aranızda, markanıza olan bağlılığı arttırmaya yönelik önemli bir adımdır.

Satış Takip Programı- B2B Sistem - B2B E-Ticaret -