B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

Bayi ve Perakendeci Site Erişim Kontrolü
B2B Sistem - B2B E-Ticaret - Satış Takip ProgramıDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

BAYS, perakendeci ilişkilerinizin gizliliği ve B2B portalınızdaki bilgileri sağlamak için müşteriye özel girişler yardımıyla erişimi kontrol eden bir mekanizmaya sahiptir.

B2B Sistem, B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı

Perakendecilere, ürünlerinizi ve markanız hakkında en yeni bilgileri çekinmeden paylaşabileceğiniz, sağlam bir online satın alma deneyimi yaşatın. Daha fazla kişisel deneyim yaşamaları için, hesap bilgilerini, fiyatlarınızı, sipariş geçmişini ve tam firmanıza özel ürün kataloğunuzu düzenleyerek bu çalışmaya başlayın.

B2B Sistem - B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı

 

Perakendecilerinizi, özelleştirilebilir e-posta davetiyesi ile BAYS on-line’a davet edin. Hesap bilgilerini, sipariş geçmişlerini ve kataloglarına erişmelerini saplayan kendi giriş bilgilerini oluşturabileceklerdir. Web sitenize bir bağlantı ekleyip, yeni perakendecilerin hızlı bir şekilde doldurup sitenize erişim taleplerini toplayarak müşteri portföyünüzü genişletmek için ilk adımı atmış olun. Gelen taleplerin ekibinize bildirilmesi ve yeni perakendecinizin onaylama sürecinin başlangıcı olacaktır.

Satış Takip Programı B2B Sistem B2B E-Ticaret

B2B web sitenize perakendeci erişimi denetlemekle, alıcılara istedikleri benzersiz on-line satın alma deneyimi sunarken, perakendecilere sağladığınız özel bilgileri gizli tutabilirsiniz.

B2B E-Ticaret , Satış Takip Programı B2B Sistem