B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

Promosyon Duyuruları ve Marka Algısı
B2B Sistem - B2B E-Ticaret - Satış Takip ProgramıDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

Temsilciniz, satış toplantısından ayrıldıktan veya fuar sezonu sona erdikten sonra markanızın perakendecileriniz zihinlerinde tutması zor olabilir veya unutulabilirsiniz.

B2B Sistem - B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı

BAYS Online pazarlama ekibinize markanızı yıl boyunca gösterme imkanı tanır. Perakendecilere, onları B2B portalınızdaki en yeni ürün grubunuzu tanıtan veya yalnızca çevrim için teklifler sunan belirli açılış sayfalarına yönlendiren e-postalar gönderebilir.

B2B Sistem - B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı

Özelleştirilebilir, mesajlaşma blokları kullanarak bu promosyonları hemen online olarak gönderebilirsiniz. Bu ekibinize, kullanıcı deneyimi boyunca perakendeciler ile ilgili içerik ve yön verme imkanı sağlar.

 

B2B Sistem - Satış Takip Programı - B2B E-Ticaret .

Örneğin, ana sayfada gezen, geçen sezonun ürünlerinden indirimli satış duyurusu yapabilir veya ödeme sayfasında siparişleri ile ilgili gözden geçirmek isteyecekleri bir öneri sunabilirsiniz. BAYS ile satış temsilcileriniz bulunmasa bile perakendecileriniz ile iletişim kurmayı kolaylaştırır.

B2B Sistem - Satış Takip Programı - B2B E-Ticaret .

Buna ek olarak, perakendecilerin kolaylıkla indirebilecekleri bir yardımcı bilgiler kılavuzları sunabilirsiniz. Bu, perakendecilerinize sitenizi hiç terk etmeden markanızla daha fazla zaman geçirmek ve marka hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar.

B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı - B2B Sistem

En son katalogunuzun, bu sezonun çizgilerini içeren bir versiyonunu, yada heyecan yaratan videolarınızı veya bir perakende satıcınız için özellikle önemli olan belirli marka özelliklerinin içeriğini sağlayan PDF dosyasını sağlayabilirsiniz. Artı, eğitim videoları veya ticaret ile ilgili yönergeleri ve önerileri içeren eğitici materyalleri sunabilirsiniz.

B2B Sistem - B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı

B2B portalınız perakendeciler için markanızın evi olmalıdır. BAYS, harika satışlar yapabilmek için, müşterilerinizin ziyaretleri ve markalaşmanın ihtiyaç duyduğu o harika evinizi tasarlamanıza yardımcı olur.

B2B E-Ticaret - Satış Takip Programı - B2B Sistem