B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

Müşteri ve Ürün Bilgileri Güncelleme
B2B Sistem - Bayi Otomasyonu - B2b SiparişDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

BAYS- Hub web sitesi, yalnızca sahadan satış siparişlerini alıp yönetebileceğiniz bir merkez değil; ana müşteri listenizi ve ürün kataloğunuzu güncellemek için merkezi bir yerdir.

saha satış programı, b2b sistem, el terminali programı.

BAYS ile, artık müşteri ve ürün güncellemelerini temsilcilerinize telefon, e-posta veya masraflı basılı malzemeler vasıtasıyla iletme sırasında değerli zamanınızı harcamanıza gerek yok.

el terminali programı, saha satış programı, b2b sistem.

Müşterilerinizin kayıtlarında veya ürün bilgilerinde online değişiklikler yapın, aynı anda satış ekibinizdeki bilgilerle senkron olsun. Satış temsilcileri her zaman en güncel bilgilerle sahip olduklarını bilerek daha fazla güven ve doğrulukla satışlarını yapacaklardır.

b2b sistem, el terminali programı,saha satış programı.

Müşteri ve ürün bilgilerinizi birkaç yol ile yükleme yapabilir veya güncelleyebilirsiniz.

b2b sistem, el terminali programı, saha satış programı.

Bir müşterinin iletişim adresini değiştirme, bir fiyatı değiştirme veya yeni bir ürün resmi yüklemek gibi tek seferlik güncelleme işlemleri için web sitesinde oturum açın , Müşteriler ve Ürünler sekmesini tıklayın ve müşteriyi yada ürünü güncelleyin.

saha satış programı, b2b sistem, el terminali programı.

 

Büyük çaptaki yüklemeler ve güncellemeler için, Excel tabloları kullanarak müşterilerinizi ve ürünlerinizi yüklemek için toplu veri içeri alma seçeneği kullanın. BAYS, bir çok formatı destekler; böylelikle güncel fiyat listenizi veya sipariş formunuzu veya muhasebe sisteminizden bir dışa aktarım aracından elde ettiğiniz çıktıları kullanabilirsiniz.Çoğu kimse, kullanıcılarının hesaplarını oluştururken, BAYS’ın toplu içe aktarma özelliğini kullanır.

el terminali programı,saha satış programı, b2b sistem.