B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

Stok Envanteri Miktarı Güncelleme
B2B Sistem - Bayi Otomasyonu - B2b SiparişDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

Envanterinizi yükleyin ve yönetin; böylece satış temsilcileriniz, ürünlerin her biri için BAYS uygulamasındaki doğru stok seviyelerini ve stok tarihlerini görüntüleyebilir.Envanter güncellemelerini BAYS’a aktararak, müşterilerinize de aynı zamanda, BAYS Online B2B e-ticaret portalı üzerinden sipariş süreçlerinde aynı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

saha satış programı, b2b sistem, el terminali programı.

 

Doğru stok seviyesine erişmek ve stok bilgilerini yenileme, ürünlerin tamamını satabilecek şekilde bir planlama, kısa süreler içerisinde stokta olan popüler ürünleri satmaya devam etme ve daha fazla kullanılabilirliğe sahip ürünlere sorunsuzca geçiş yapma konusunda yardımcı olur.

el terminali programı, saha satış programı, b2b sistem.

Buna ek olarak, BAYS Market kullanan müşterileriniz, ihtiyaç duydukları ürünlerin ne zaman teslim alınacağını tam olarak bilerek, akıllıca satın alma kararları alabilir ve planlama yapabilir. Bu bilgiler müşterilerinizin hemen satın alma kararlarını etkileyecektir.

b2b sistem,el terminali programı, saha satış programı.

Envanter verilerinizi iki şekilde yükleyebilir ve yönetebilirsiniz.

saha satış programı, b2b sistem, el terminali programı.

İlk seçenek, ürünlerinizin her biriyle ilişkili envanter numaralarının ve yenilenme tarihlerinin içeren bir CSV dosyasını BAYS’ın toplu içeriye alma aracını kullanarak içeri almanızdır. Bu yükleme, satış ekibinize derhal ulaşması için BAYS içerisindeki tüm stok seviyelerinizi güncelleyecektir.

el terminali programı, saha satış programı, b2b sistem.

Envanter verilerinizi yönetmenin diğer yönetimi, BAYS API’sini kullanarak, satış temsilcilerinize gerçek zamanlı envanterinizi ve stok yenilemelerinizi sunmak için ERP yazılımınızla doğrudan bağlantı kurmanızı sağlar.

b2b sistem, el terminali programı, saha satış programı.

Güncellenmiş envanter seviyeleri ve yeniden stok tarihleri seviyesinde arka hatların ve sipariş iptallerinin sayısını azaltarak satışlarını arttırır ve müşteri memnuniyetini arttırırsınız.

saha satış programı, b2b sistem, el terminali programı.