B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

Çevrim Dışı Kullanım İmkanı
B2B Sistem - Mobil Sipariş Toplama - Saha Satış ProgramıDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

Birçok uygulamadan farklı olarak, BAYS Mobil uygulamasının barındırdığı tüm fonksiyonlarına erişmek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. BAYS uygulaması doğal olarak iPad, iPhone ve Android uyumlu cihazlarda hızlı ve responsive yapısı ile kullanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir sayfasında bekleme süresine ihtiyaç duymazsınız.

b2b sistem, mobil sipariş toplama, saha satış programı

Tüm saha için randevu planlanlarınız için bir kısıtlama ve internet bağlantısı olmadan oluşturabilirsiniz. Ticari bir fuarda, veri bağlantısı
kullanma imkanınız olmayabilir veya çok maliyetli olabilir. Böyle bir durumda, BAYS siparişlerinize, müşteri ve ürün bilgilerinize çevrim dışı erişme imkanı tanır. Böyle anlarda müşterilerinizi bekletmek durumunda kalmaz, müşteriniz ile bağlantını korumuş olursunuz.

saha satış programı, b2b sistem, mobil sipariş toplama.

BAYS, sahaya dağılmış bir satış ekipleri ile verimli sipariş yönetimi imkanı tanır. Ekibinizin kullanmış olduğu uygulama ilk on-line olduğunda daha önce girmiş olduğunuz siparişler otomatik olarak halihazırda kullanmakta olduğunuz sistemlere aktarılır ve onay gerektiren siparişler üreticiler ve/veya müşterilere gönderilir.

mobil sipariş toplama, saha satış programı, b2b sistem.