B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

Sipariş Oluşturma Arayüzleri
B2B Sistem - Mobil Sipariş Toplama - Saha Satış ProgramıDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

BAYS’ın iPhone, iPad ve Android için hazırlanmış ara yüzlerinden giriş yapın, sipariş formları, faks ve telefon çağrılarına hoşça kal diyin.

saha satış programı, mobil sipariş toplama, b2b sistem.

Müşterilerinizin kısıtlı zamanlarını satışları arttırmak için kullanılması gerekmez mi? BAYS içerisinde sipariş girişleri toptancı ve bayilerinizin hızlı girişi için optimize edildi.

b2b sistem, saha satış programı, mobil sipariş toplama,

Hızlı ve rahatça etkileyici resimler ve açıklamalar ile zenginleştirdiğiniz kataloglarınızı müşterilerinize sunumunu yapabilir, kolaylıkla sipariş listesine eklenip çıkartılabilir, ve sipariş onay mailleri alınmasını sağlayabilirsiniz. Ve üstelik bir kaç küçük dokunuş ile.

mobil sipariş toplama, b2b sistem, saha satış programı,

Kolaylıkla müşteri bilgilerini, uygulamanın içerisindeki müşteri listesinden alabilir yeni bir sipariş başlatabilirsiniz. Sonrada ürün kataloğunu gezebilir veya siparişe ürün ekleme için arama yapabilirsiniz. Ürün eklerken belkide size en kolay yöntem barkod okuyucu kullanmak olacaktır. BAYS aynı zamanda barkod okuyucu özelliği ile kullanımınıza hazır, sizi bekliyor.

saha satış programı, mobil sipariş toplama, b2b sistem.

Siparişinizi onaylamadan önce, indirim oranları tanımlayabilir, siparişe sevkıyat adresi, ödeme bilgisi, özel notlar yada fotoğraflar gibi ek opsiyonlar tanımlayabilirsiniz.

b2b sistem, saha satış programı, mobil sipariş toplama,

Siparişinizi tamamlamadan önce, müşterinize markanız ve logosunu içeren onay e-postası gönderebilirsiniz. Siparişleriniz otomatik olarak BAYS web sitesi ile senkron olacak, BAYS’ı entegre ettiğiniz sistemlere otomatik olarak düşecektir. Tüm bu adımları daha başarılı sipariş almak, dramatik olarak iş süreçlerinde zaman kazanmak ve daha memnun müşteriler oluşturmakta kullanılır.

mobil sipariş toplama, b2b sistem, saha satış programı,