B2B SATIŞ, SİPARİŞ VE PAZARLAMA YAZILARI

Bayi Yönetim, Mobil Sipariş, Satış Otomasyonu, Bayi Otomasyonu, Saha Satış Sistemi ve Mobil Katalog alanında yayınlanmış, işinize değer katacak ip uçları ve küçük anektotlar ile işinizi zenginleştiriyoruz.


Ticarette Twitter kullanımında : yapılacaklar ve yapılmayacaklar

01.11.2016 Yazar : Baris Kafa
twitter kullanimi

Eğer ticari bir fuara katılacaksanız Twitter sizin en büyük yardımcılarınızdan bir tanesidir. Elbetteki iyi bir strateji ile beraber. Geniş bir kullanım alanına sahip Twitter sizin çalışmalarınız ile müşterilerinizi birleştirmenin güzel bir yoludur. Kendi ağınızı yaratabilir, yeni bağlantılar oluşturabilir ve iş birlikleri oluşturabilirsiniz. Ticari fuarlarda Twitter’i nasıl kullanabileceğimize bir bakalım.


Okumaya Devam Et »

B2B Satış Nedir Nasıl Başarılı Olabilirim?

01.11.2016 Yazar : Baris Kafa
B2B Satış Nedir Nasıl Başarılı Olabilirim?

Her tüketici satışının ardında, iş dünyasının işletmeden-işletmeye (B2B) ticari ilişkiler ağı ile örülüdür. Örneğin, süpermarkette basit bir satın alma, arkasında web teknolojileri üzerinde dönen görünmez bir B2B satış ağı ile gerçekleşmektedir. B2B satışının ayırt edici özelliği, müşterinin bireysel bir tüketici değil de bir organizasyon olmasıdır. Peki B2B satışları nedir, süreç özellikle toptan dağıtımda nasıl görünür ve toptancılar B2B satış deneyimini nasıl optimize edebilir?


Okumaya Devam Et »

B2B Sistemlerinin Firmalara Sağladığı Avantajlar

06.03.2017 Yazar : Mustafa Elol
b2b avantajlar

İşletmelerin, müşteri veya tedarikçileri ile arasındaki ticari alışverişin elektronik ortamda güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlayan uygulamalar B2B sistemler olarak adlandırılmaktadır. B2B sistem, firmalar ile müşteriler arasındaki geleneksel ticaretin elektronik ortamda gerçekleştirilmesi olarak da düşünülebilir.


Okumaya Devam Et »

Modern Düzen Sipariş Takibi

19.07.2017 Yazar : Caner Yiğit
sipariş takip

BAYS, satış siparişleri ile ilgili tüm verileri ve görevleri yönetebileceğiniz, merkezi ve modern bir sipariş takip programıdır.

Modern bir sipariş takip programı olan BAYS , yeni sipariş oluşturma, alınan siparişleri anında sistemde görebilme, siparişleri izleyebilme, değiştirebilme ve onaylayabilme imkanlarını kullanıcılarına vermektedir.Bütün bunlara ek olarak, bir entegrasyon arayüzü ile ERP sistemlerine bağlanabilir, çift taraflı olarak veri transferi gerçekleştirebilir.

Moder düzen bir sipariş takip programı, zaman alıcı, kağıt bazlı satış sipariş belgeleri ile eski moda sipariş almak ve verileri yönetmek için kullanışlı ve ekonomik bir alternatiftir.


Okumaya Devam Et »